ANMÄLDA TILL "VIRTUELLA" SWEDISH ALPINE ULTRA 2021

Swedish Alpine Ultra 106 km

Namn                        Ort          Datum   Klockslag     Klubb

1  Sofia Attelind               Uppsala         14 juli        11.30          Ultra  Uppsala 

2  Jonas Brännmyr           Laxå               6 juli

3  Anneli Lindberg            Visby             17 juli        08,00          Gotland Trail Run

4  Henrik Rosencrantz       Uppsala         14 juli       11-12 

5  Joar Palm                     Enskede/        4 juli         10,00   Stockholm City Triathlon/

                                       Stockholm                                         Team Nordic Trail

6  Tomas Larsson              Värmdö          3 juli          8,00

7  Daniel Berlin                 Stockholm

8  Kristofer Backlund         Lindöping                                        Team Nordic Trail

9 Carin Gustafsson          Linköping                                        Team Nordic Trail

10 Elisabeth Ankarcrona    Bankeryd      13 juli         8.00

11 Tomas Ankarcrona.       Bankeryd      13 juli        10.00

12 Anna Winther               Jokkmokk     17 juli          8,00

13 Kalman Vanky              Falun            15 juli        18.00

14 Nils Janhäll                  Göteborg.       7 juli.         8.00

15 Anders Hellner             Stockholm     15 juli        Kvällen

16 Mikael Maschmann       Mariefred       30 juli         8,00

17 Jörgen Lassila              Ås/Östersund 14 juli         7,00

18 Urban Winberg             Falun             15 juli       18.00           Sweden Runners

19 Mattias Almroth            Säter             15 juli       18.00           Sweden Runners

20 Viktor Gjurovski            Stockholm                                         Fredrikshofs FIF

 

 

 

 

                                                                                                                    

Swedish Alpine Ultra Double 212 km

Namn                       Ort           Datum     Klockslag       Klubb

 

1 Maria Wahlund             Uppsala              2 juli             8.00

2 Håkan Lanz                 Häckeberga       14 juli             9.00

3 Peter Lindmark.           Gällivare            20 juli          14.00