DELTAGARE 2017

Namn                                    Ort                        Klubb

 1  Jonathan Askesjö           Stockholm            Free Nature

 2  Daniel Perttu                 Björkliden

 3  Lars Hektor                   Tjörnarp

 4  Sten Orsvärn                 Stockholm

 5  Hans Nyberg                  Nol

 6  Maria Wahlund               Uppsala.              IK Fyris triathlon

 7  Jonas Ahlman                 Nacka

 8  Erik Östlund                   Gustavsberg

 9  Joakim Ejenstam            Enskede              Team Cloetta

10 Thom Leiding                 Vallåkra

11 Tobias Johansson           Älvsjö

12 Jörgen Lassila                Ås

13 Jonas Johansson            Järfälla

14 Klas Pettersson              Åkersberga 

15 Christian Johansson        Farsta 

16 Stefan Evén                   Täby

17 Kjetil Akselsen                Beisfjord/Narvik, Norge

18 Pedro Christensen           Viken

19 Magnus Andersson          Katrineholm         Julita Triathlon

20 Ola Stenudd                   Stockholm

21 Clarence von Ahn            Stockholm

22 Henrik Rosenkrantz.        Uppsala.               IF Mantra Sport

23 Odd Berg                        Göteborg    

24 Christoffer von Essen       Stockholm

25 Ida Berglund.                  Stockholm

26 Björn Fjellström               Ånge

27 Tua Gandré                     Stockholm

28 Ingemar Wikman Gandré Stockholm

29 Jan Kloppenborg Möller    Köpenhamn, Danmark

30 Kenneth Eliasson             Tyresö                      Stockholm LDK

31 Mattias Fri                     Stockholm                  Team Nordic Trail 

32 Bryan Qvick                    Tutzing Tyskland

33 Christine Qvick.               Tutzing, Tyskland

34 Mårten Säflund                Stockholm

35 Anders Tysk                    Göteborg                   Ultra360

36 Andreas Tengelin             Täby                         Ultra360

37 Magnus Resare                Karlstad

38 Mikael Hallgren                Bandhagen

39 Jan Henriksson                Järvsö

40 Brittmarie Sagnil            Stockholm       Team SSM Fastigheter

41 Mattias Roos                  Stockholm       Team SSM Fastigheter

42 Oscar Cortes                   Stockholm      Team SSM Fastigheter

43 Nassar Abu-sitta             Västerås

44 Anders Suther                 Spånga

45 Emil Werling                    Göteborg        IK Ymer